czwartek, 11 sierpnia 2016

Latem wszystko jest piękne!!

 Zrywanie owoców bywa monotonne...Szczególnie jeśli do oporządzenia mamy na przykład kilka arów malin, a wokół nikogo do pomocy..... Taka rzeczywistość! ;))Pracę trzeba bezwzględnie wykonać!Uwielbiamy przecież jeść owoce, a zimą pijemy soki malinowe!!Rezerwuję sobie określoną ilość czasu dziennie i zajmuję się moją malinową mini-plantacją.
Czasem dzieci wpadną na pięć minut i wyjedzą z krzaczków co dorodniejsze owoce...Częściej zostaję sama i próbuję wykorzystać ten czas na rozmyślania i obserwację przyrody.Aby zaobserwować piękno natury 
wcale nie potrzebujemy egzotycznych podróży....;)

"Skutkiem ubocznym" moich rozmyślań są zazwyczaj takie zbiory:


Pozdrawiam i życzę dużo słońca !!

3 komentarze:

 1. Przepiękne zdjęcia natury. Rozmyślania uwieńczone pokaźnym zbiorem owoców, jakże na czasie. W prostym życiu jest tyle trudu, ale i uroku, niedostępnego ludziom z blokowisk miejskich. Takie życie mi się podoba, ale jest nieosiągalne, niestety.
  Pozdrawiam wakacyjnie.)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Danusiu,proste życie jest dostępne każdemu.To nie tylko trud pracy ale życie zgodne z Bogiem i sobą :)Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego :)

   Usuń
 2. śliczne zdjęcia; ze zbieraniem owoców - i nie tylko - tak niestety jest :) skądś to znam, więc nie mówię bez zastanowienia

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za komentarz i wizytę!
♥ Agnieszka ♥